Yaratıcı. Yeni. En İyisi.

Dijital Reklam Ajansı


HİZMETLERİMİZ

Pinek Medya Markanızı Büyütmeye Odaklandı!

Görsel tasarım konusunda efektif ve yaratıcı çözümler sunan Pinek Medya; Web Tasarım ve yazılım, Sosyal Medya Hizmetleri, Reklam Filmi, Ürün Fotoğraf çekimi, PR ve Pazarlama, 3D Çizim-Animasyon, Grafik Tasarım, Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik, İlan Tasarımı, Afiş Tasarımı, Katalog Tasarımı, Broşür Tasarımı, promosyon gibi indoor-outdoor iletişim materyallerini, müşteri beklentileri doğrultusunda, hedef kitle üzerinde maksimum etkileşimi oluşturacak şekilde tasarlar.

 

Pinek Medya’nın üst düzey tasarım atölyesinde hayata geçirilen görsel tasarım projeleri, kurumsal bütünlüğü sağlayacak şekilde kurgulanır ve alanında fark yaratır.


HAKKIMIZDA

Nasıl Çalışıyoruz?

çalışma yöntemlerimiz hakkında daha çok şey öğren!

Ne yapıyoruz?

Pinek Medya ne yapıyor? Nasıl yapıyor? Hangi alanlarda faaliyet gösteriyor? Çok şaşıracaksınız!

Tasarım

Tasarım konusundaki uzman kadromuz ile markanız için, kurumsal kimlik, logo, video montaj ve kurgu gibi bir çok tasarımsal alanda sizlere destek sağlıyoruz!


Daha Fazla

Geliştirici

Markanızı gelişimindeki tüm teknolojik ve yazılımsal faaliyetlerin altına imzamı atmak için sabırsızlanıyoruz. Ayrıca arama Web Tasarımından Yazılıma, Arama Motoru Optimizasyonundan Mobil Uygulamalara Pinek Medya sizin yanınızda!


Daha Fazla

PR/Pazarlama

Markanızı büyütmek için PR, Pazarlama ve Marka Danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Reklam filmi çekiminden, Sosyal Medyaya bir çok alandan Pinek Medya ile çalışabilir ve markanızı büyütebilirsiniz!


Daha Fazla

İşlerimiz

Reklam bizim tutkumuz… Tutkulu olduğumuz işlerden sizlere bir kaç örnek göstermek istedik!

Rakamlarla Pinek Medya

Markanızın büyümesinde en büyük iş birlikçiniz Pinek Medya, sizlere en iyi hizmetleri tek çatı altında sağlamak için çalışmalarını sürdüyor.

Mutlu Müşteri
90%
Tamamlanan İş
94%
Büyüyen Marka
78%
Heyecanımız
100%

Hizmetlerimiz

Pinek Medya ile Blog

Sayfamızın bu kısmında size çok çok bilgiler vereceğiz. Ne? Nedir? Ne Değildir?

Hello world!

Uncategorized by admin

Sed risus tortor, dignissim id tortor sit amet

Digital by admin

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia

Digital by admin

Arkamızdan konuşanlar 🙂

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

John Doe
Designer
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

John Doe
Designer

Hadi bir sonraki projeniz hakkında görüşelim!

Hemen bizimle iletişime geçerek, projeleriniz, reklam ve pazarlama işleriniz hakkında görüşme gerçekleştirerek şirketinizi geleceğe taşıyalım.


İletişim