Firmanızı büyütmek ve marka bilinirliğinizi arttırmak istiyorsanız prodüksiyon ve reklam filmi çekimi çok önemlidir. Pinek Medya, markanızı zirveye taşırken Bursa Prodüksiyon ve Reklam filmi çekimi hizmeti sağlamaktadır!

Tüketicinize ulaşmanın yalnızca sosyal mecralar üzerinden gerçekleştiği günümüzde, tüketiciyle aranızdaki bağı sağlamak için gerekli olan şey profesyonel bir Reklam filmi. Bu Reklam filmi sizin en değerli tanıtımınızdır. Profesyonel bir reklamla iş ağınızı %90 oranında arttırabilirsiniz.

Reklam sektöründe rekabetin çok olduğu günümüzde, tanıtım filmi çekimi sizi diğer firmalardan bir adım öne taşıyacaktır.

Tanıtım filmi çekimi kurgusu ve montajıyla firmanızın tüm kimliğini yansıtmalıdır. Firmanız ile ilgili edineceğimiz bilgiler, bize tanıtım filmi çekimi esnasında amaca yönelik olması açısından kolaylık sağlayacaktır. Firma kimliğiniz ancak doğru ve etkili anlatım ile müşterilerinize ulaşacaktır.

Tanıtım filmi çekimi her tür sektöre hitap etmektedir. Fuar, fabrika, hastane, okul, elektronik, inşaat, tekstil, makine sanayi gibi şirketlere kurumsal tanıtım filmi çekimi hazırlanmaktadır.

Hazırlanan tanıtım filmini fuarlarda, seminerlerde, internet ve youtube kanalları gibi tüm ortamlarda, sektörel yayınlarda veya şirket web sitenizde yüksek çözünürlük ile yayınlayabilirsiniz.

Bursa Tanıtım Reklam Filmi Çekimi

Pinek Medya, tanıtım reklam filmi çekimi konusunda sizlere profesyonel hizmet sağlamaktadır. Sadece bursa reklam çekimi değil tüm çevre iller de hizmet sağlamaktayız. Detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tanıtım filmi çekimi, profesyonel film prodüksiyon firmaları tarafından yapılan bir pazarlama faaliyetidir. Tanıtım filmi ve reklam filmi çekimlerinde film prodüksiyon firmalarını birbirinden ayıran en önemli fark firmanın tecrübesidir.

Bir firmanın sadece yapıyor olması o firmanın iyi tanıtım filmleri yapacak olduğu anlamına gelmemektedir. Film prodüksiyon hizmetleri çok geniş bir alana sahiptir; bu yüzden firmaların reklam filmi çekimi, uzun metraj film çekimi ya da özellikle klip çekimi yapabiliyor olmaları yapacakları tanıtım filmi çalışmasının daha zengin unsurlara sahip olacağı anlamına gelmektedir.

Kısaca tanıtım filmi çekimi yaptırmadan önce çalışacağınız firmayı seçerken firmanın referansları ve yaptığı örnekleri incelemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Tanıtım Filmi ve Reklam Filmi Arasındaki Fark

Reklam filmi çekimi, tanıtım filmine oranla daha meşakkatli bir çalışmayı gerektirmektedir. çalışmasında firmanın pazarlama profili ve hedef kitlesi çok önemlidir. Bu yüzden tanıtım filmi çeken firmalar içinden ancak birkaç tanesi nitelikli reklam filmi çekimi yapabilmektedir.

Reklam filmlerinde kurgudan ziyade senaryo önemlidir. Yazılan senaryoya göre doğru kast seçimi yapılmalıdır. Her reklam oyuncusunun hitap ettiği bir hedef kitle vardır. Bu kitle, firmanın pazarlama profiline denk düşüyorsa cast seçimi doğru yapılmıştır diyebiliriz. Aksi bir durumda, reklam filmi ilgi görmez ya da firmanın marka bilinirliğini aksi yönde etkileyebilecek durumlar oluşturur.

Genellikle firmalar reklam metinlerini ajanslar üzerinden oluştururlar. Reklam ajansları da taşeron yönetmen ya da film yapım şirketleri ile anlaşarak profesyonel bir reklam filmi çalışmasına imza atmaktadırlar.